این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
031-55444341
031-55456643

حوزه علمیه آیه الله اعتمادی

حوزه آیت الله اعتمادی

این حوزه دارای کلاس‌ها و مقاطع مختلف دروس علمی طلاب می‌باشد. همچنین دارای امکانات متنوعی نیز برای دوستاران علم و تحصیل می‌باشد.

فعالیت‌های اجتماعی

اعتمادی نمازی صدرائیه مومنیان

حضور فعال، همکاری و شرکت در فعالیت‌ها وطرح‌های سیاسی و فرهنگی اجتماعی و ارائه پیشنهادات متنوع و راهکارها در سطح شهر و کشور.

مسابقات کشوری

حوزه اعتمادی مسابفات فرآن

حضور فعال و شرکت مستمر و متداوم طلاب، کادر اداری و اساتید در بزرگترین مسابقات و همایش‌ها در سطوح شهر، استان و کشور و کسب نتایج برتر.

فعالیت‌های علمی و ...

آیت الله اعتمادی جلسات مشاوره

تشکیل و برگزاری نشست‌ها، بازدیدهای علمی،تدریس فقه، اصول و تفسیر، پرسش و پاسخ، یادواره‌ها، اردوهای تفریحی-زیارتی، مشاوره، شورای بسیج، اهداء جوایز و...

مدیر حوزه علمیه آیت الله اعتمادی كاشان، از افتتاح حوزه علمیه ویژه طلاب سطح 2 این شهرستان با نام 'باب العلم' همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

 حجت الاسلام و المسلمین ' سید حسن اعتمادی ' روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: با توجه به هماهنگی به عمل آمده مدیریت حوزه های علمیه كشور در حوزه علمیه آیت الله اعتمادی كاشان برای نخستین بار به صورت اختصاصی طلاب سطح دو تحصیل خواهند كرد.

وی افزود:‌ هم اكنون در این شهرستان دو حوزه علمیه كاشان در كنار سایر طلاب دینی طلاب سطح 2 را نیز پذیرش می كنند، اما هیچ كدام اختصاصی نیستند.

وی، با اشاره به ظرفیت های دینی و پتانسل های علمی طلاب كاشانی، افزود: وجود یك حوزه علمیه اختصاصی برای پایه های هفت به بالا و با توجه به استقبال شهروندان كاشانی بسیار ضرورت داشت.

اعتمادی،‌ پذیرش طلبه از حوزه های علمیه سراسر كشور را نیز از دیگر مزایای ایجاد حوزه علمیه اختصاصی سطح 2 در این شهرستان ذكركرد.

هم اكنون، بیش از یكهزار و 200 طلبه در 11 حوزه علمیه شهرستان كاشان مشغول به تحصیل هستند.

 منبع: سايت ايرنا