این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
031-55444341
031-55456643

حوزه علمیه آیه الله اعتمادی

حوزه آیت الله اعتمادی

این حوزه دارای کلاس‌ها و مقاطع مختلف دروس علمی طلاب می‌باشد. همچنین دارای امکانات متنوعی نیز برای دوستاران علم و تحصیل می‌باشد.

فعالیت‌های اجتماعی

اعتمادی نمازی صدرائیه مومنیان

حضور فعال، همکاری و شرکت در فعالیت‌ها وطرح‌های سیاسی و فرهنگی اجتماعی و ارائه پیشنهادات متنوع و راهکارها در سطح شهر و کشور.

مسابقات کشوری

حوزه اعتمادی مسابفات فرآن

حضور فعال و شرکت مستمر و متداوم طلاب، کادر اداری و اساتید در بزرگترین مسابقات و همایش‌ها در سطوح شهر، استان و کشور و کسب نتایج برتر.

فعالیت‌های علمی و ...

آیت الله اعتمادی جلسات مشاوره

تشکیل و برگزاری نشست‌ها، بازدیدهای علمی،تدریس فقه، اصول و تفسیر، پرسش و پاسخ، یادواره‌ها، اردوهای تفریحی-زیارتی، مشاوره، شورای بسیج، اهداء جوایز و...

امام جمعه تهران برگزاري با شكوه و با عظمت هفدهمين سالگرد رحلت آيت الله حاج سيد عباس اعتمادي و فرزندش حجت الاسلام آميرسيد حسين اعتمادي نشانه فرهنگ اهل بيت (ع) و بصيرت مردم كاشان است.

آيت الله كاظم صديقي شامگاه چهارشنبه در مراسم هفدهمين سالگرد رحلت آيت الله حاج سيد عباس اعتمادي و فرزندش حجت الاسلام آميرسيد حسين اعتمادي كه با حضور باعظمت مردم ولايت مداركاشان در مسجد اعظم كرسي اين شهرستان برگزارشد اظهارداشت: برگزاري چنين مراسم با عظمتي بعد از 17 سال نشانه اين كه اين عالم رباني در قلب مردم كاشان جاي دارد و او را تكريم مي كنند.

 

وي افزود: حضور همه اقشارجامعه اعم از علما، فضلا ، هيات هاي مذهبي و ...  نشانه وفاداري و اعتماد مردم شريف و ولايتمدار كاشان  به عالمي است كه خودش را وقف خداكرد.
 
امام جمعه موقت تهران،  وقف خدا شدن را  نشانه بقاء دانست و با اشاره به اينكه هركس رنگ خدا گرفت ، رنگ بقاء خواهدگرفت گفت: عالمي كه خودش را وقف خدا كرده باشد تا ابد زنده و جاويد باقي خواهد ماند.
 
آيت الله كاظم صديقي در ادامه خلاء رهبري را يكي بزرگترين مشكلات جوامع بشري دانست گفت : يكي ازكارشناسان روسيه اعلام كرده است تمامي ابزارهاري كه در جنگ مخملي و جنگ نرمي كه شوروي را متلاشي كرد درفتنه سال 88  به كار گرفته شد اما نتوانست در براندازي نظام جمهوري اسلامي موفق شود.
 
وي افزود: امكاناتي كه در انقلاب مخملي شوروي به كار گرفته شده بود در فتنه سال 88  با هدف براندازي بود تا باشكاف بين مردم زمينه را براي حمله دشمن فراهم كند اما مردم ولايتمدار ايران اسلامي متحد و يكدل زير پرچم ولايت وبا رهبري مقام معظم رهبري محكم و استوار در برابر فتنه دشمن ايستاد و نقشه آنان را نقش برآب كرد.
 
 امام جمعه موقت تهران ياد آورشد: اين كارشناس روسيه مي گويد همه امكانات جنگ مخملي شوروي در فتنه 88 بكار گرفته شد اما اگر ايران مانند شوروي متلاشي نشد به دليل بهره مندي نظام اسلامي از بركت ولايت مطلقه فقيه و رهبري است كه شوروي از داشتن آن محروم بود و متلاشي شد.
 
آيت الله كاظم صديقي در بخش ديگري از سخنانش سجده را برترين عبادات در پيشگاه خداوند اعلام كرد و يادآورشد: شاه بيت بندگي خدا سجده است و خداوند همه موجودات را سجده كننده خلق كرده است و برتري آنان نزد پروردگار براساس كيفيت سجود آنان است .
 
امام جمعه موقت تهران ياد آورشد: اگركسي  طي مدت يكسال و در يك وقت معين به مدت 30 دقيقه بصورت مكرر سجده شكر داشته باشد و در سجد خود ذكر يونسيه داشته باشد برزخ به روي او باز مي شود و چشم برزخي به داده مي شود.
 
امام جمعه موقت تهران همچنين سجده را باعث آمرزش گناهان و نزديك شدن به خدا ،  وگناهان را باعث دور شدن از خدا دانست و گفت: از امام صادق نقل است اگر كسي خودش را گناهكار بداند و بعد از نماز 70 مرتبه استغرالله ربي و اتوب عليه بگويد و الهي العفو بگويد خدا اورا مي آمرزد.
 
هفدهمين سالگرد رحلت آيت الله حاج سيد عباس اعتمادي و فرزندش حجت الاسلام آميرسيد حسين اعتمادي با حضور آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه و امام جمعه كاشان  روحانيون ، طلاب حوزه هاي علميه و اقشارمختلف مردم متدين كاشان در مسجد اعظم كرسي كاشان برگزارشد.