این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
031-55444341
031-55456643

حوزه علمیه آیه الله اعتمادی

حوزه آیت الله اعتمادی

این حوزه دارای کلاس‌ها و مقاطع مختلف دروس علمی طلاب می‌باشد. همچنین دارای امکانات متنوعی نیز برای دوستاران علم و تحصیل می‌باشد.

فعالیت‌های اجتماعی

اعتمادی نمازی صدرائیه مومنیان

حضور فعال، همکاری و شرکت در فعالیت‌ها وطرح‌های سیاسی و فرهنگی اجتماعی و ارائه پیشنهادات متنوع و راهکارها در سطح شهر و کشور.

مسابقات کشوری

حوزه اعتمادی مسابفات فرآن

حضور فعال و شرکت مستمر و متداوم طلاب، کادر اداری و اساتید در بزرگترین مسابقات و همایش‌ها در سطوح شهر، استان و کشور و کسب نتایج برتر.

فعالیت‌های علمی و ...

آیت الله اعتمادی جلسات مشاوره

تشکیل و برگزاری نشست‌ها، بازدیدهای علمی،تدریس فقه، اصول و تفسیر، پرسش و پاسخ، یادواره‌ها، اردوهای تفریحی-زیارتی، مشاوره، شورای بسیج، اهداء جوایز و...

با حضور رييس سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشور؛
پايگاه بسيج طلاب دارالعلم آيت الله اعتمادي كاشاني افتتاح شد

در دومين روز از هفته دفاع مقدس پايگاه بسيج طلاب دارالعلم آيت الله اعتمادي در شهرستان كاشان افتتاح شد.


به گزارش پورتال خبري كاشان رييس سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشوردر آئين افتتاح پايگاه بسيج طلاب دارالعلم آيت اللحجت الاسلام علي رضايي،رييس سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشور اعتمادي شهرستان كاشان اظهارداشت : ما بايد بر خود بباليم در كشوري زندگي مي كنيم كه امام زمان (عج) سكان دار آن است و مردم آن در طول تاريخ به ويژه در سه دهه اخير براي دفاع از اسلام و نظام  حاضر شدند از هرچه دارندبگذرند تا كوچكترين جسارتي به دين و مملكت آنها نشود.
حجت الاسلام علي رضايي، با اشاره به اينكه حوزه علميه براي اداي فريضه ديني خود هميشه در خط مقدم جبهه هاي جنگ با دشمن حاضر بودند يادآورشد: در بين شهداي دفاع مقدس،  روحانيون و طلبه ها بيشترين شهيد را تقديم انقلاب و اسلام كردند.
وي تعداد شهداي بسيجي طلبه در 8 سال دفاع مقدس را نزديك به 5 هزارنفر اعلام كرد و گفت: بيشتر شهداي بسيجي طلاب از فرماندهان قرارگاه مركزي ، فرمانده تيپ و فرمانده گردان و متخصص درسلاج هاي جنگي و توپخانه بودند از جمله شهيد رداني پور از اصفهان شهيد ميثمي از قرارگاه مركزي بودند.
رييس سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشور گفت: شهادت شهداي بسيجي طلبه و روحاني به روحانيت و حوزه هاي علميه آبرو و عزت بخشيده است.
حجت الاسلام رضايي، با اشاره به وقوع جنگ زياد در طول تاريخ بدون اينكه نام مقدس داشته باشند گفت: عنوان دفاع مقدس براي جنگ 8 ساله براي اين است كه رزمندگان ايراني براساس وظيفه ديني و قرآن و خدا و تبعيت از امام زمان خود براي دفاع از اسلام و جمهوري اسلامي راهي جبهه هاي نبرد شدند.
وي، يكي از مصوبات بسيج نيز تشكيل پايگاههاي بسيج در مساجد اعلام كرد و بيان داشت: رزمندگان اسلام نيز براي نبرد با دشمنان اسلام از مساجد كه محل مقدسي راهي جبهه جنگ شدند.
حجت الاسلام رضايي، جبهه هاي جنگ را دانشگاه بزرگي براي جوانان رزمنده دانست و گفت: در اين دانشگاه كه نبرد با ابرقدرت هاي جهان بود خيلي از جوانان رزمنده نمره قبولي گرفتند و به مدارج بالاتري رفتند.
وي ياد آورشد:  بسيج طلاب حوزه هاي علميه مي خواهد پرچمدار تكليف محوري باشد و تكليف محوري را وظيفه اصلي خود مي داند و براي نشر اسلام با تبعيت از رهبري از همه چيز خود مي گذرد.
به گفته وي، طلبه بسيجي درس مس خواند و اهل بصيرت است و گوش به فرمان ولي امر است تا در هرزماني كه لازم باشد درس را كنار بگذارد و براساس تكليفي كه دارد درس ديگري را در جبهه ديگر آغاز كند.
رييس سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشورتاكيد كرد: طلاب بسيجي كشور امروز براي دفاع از كيان اسلامي و نظام جمهوري اسلامي در پايگاههاي حوزه هاي بسيج سراسركشور آماده است.
حجت الاسلام رضايي، در ادامه با اشاره به تاكيد امام راحل بر توجه به دو قشر بسيج طلاب در حوزه هاي علميه و بسيج دانشجويي در دانشگاهها گفت: طلبه هاي هاي ما در حوزه ها و دانشجويان در دانشگاهها اصول نه غربي و نه شرقي، جمهوري اسلامي را فرياد زدند.
وي همچنين با اشاره به اينكه امام راحل فلسفه تشكيل بسيج طلاب حوزه هاي علميه  را پاسخگويي به نيازهاي اعتقادي و فرهنگي همه اقشار جامعه دانست گفت: علاوه بر اين وظيفه،  بايد تلاش كنند تا ديگران را نيز رشد بدهند.

منبع: http://www.knp.ir